W domu jak na wczasach

0
91

Wspaniała pogoda, czas wolny od obowiązków, ciepła woda, przepiękne widoki… Jednym słowem urlop. Każdy marzy o urlopie, jedni mogą sobie na to pozwolić, drudzy niestety nie. Ale teraz każdy może mieć namiastkę wakacji w swoim własnym domu. Wszystko za sprawą fototpaety, która może przedstawiać dosłownie wszystko, co tylko Państwo zapragną i w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. Przezroczyście niebieska woda w salonie? A może fototapeta przedstawiająca gorącą pustynię? Tu już wszystko zależy od Państwa wyobraźni. Wakacyjne fototapety idealnie sprawdzają się w większych mieszkaniach. Warto taką fotografię umieścić na ścianie znajdującej się za sofą. Fototapety najpiękniej prezentują się na ścianach pomalowanych w jasne, stonowane kolory.

Wakacyjna fototapeta nadaje się nie tylko do salonu. Nic nie stoi na przeszkodzie, by udekorować nią sypialnię. Umieszczona przy łóżku, bądź bezpośrednio nad nim, pozwoli każdemu udać się przed snem w zupełnie inny świat. Jeżeli marzy się Państwu błyskawiczna metamorfoza któregoś z pomieszczeń, ale nie macie czasu ani ochoty na malowanie ścian, fototapeta jest najszybszym i najprostszym rozwiązaniem. Najtrudniejszą rzeczą będzie wybór – czy skorzystać z bazy fotografii dostępnej w sklepie, czy może wykorzystać swoją fotografię, która będzie wspomnieniem wakacji.

Funkcją takiego sposobu dekoracji jest zwracanie uwagi i zaskakiwanie, ale musi ona również cieszyć oko. Decydując się na wybór wakacyjnej fototapety, warto umieścić ją na jednej ścianie, będzie wówczas spełniać zadanie głównego dekoracyjnego akcentu.