Sposób na baśniowe wnętrze – fototapety Marvel i Disney

0
16

Fototapeta dla dzieci Komar 4-407 Disney – Cinderella´s Night – Kopciuszek

Fototapeta dla dzieci Komar Disney – Kopciuszek

Nie od dziś wiadomo, że fototapety świetnie sprawdzają się w dziecięcych pokojach. Bardzo kolorowe, pobudzające wyobraźnię, czynią wnętrza przyjaznymi i atrakcyjnymi. I co najważniejsze, dostosowane są do upodobań maluchów, bo w końcu czy tylko nam dorosłym przysługuje prawo do urządzania prywatnej przestrzeni zgodnie z własnym gustem?

DecoMania.pl, uznając pełne prawo maluchów do swojego zdania i rozmaitych upodobań, postanowiła wyjść im naprzeciw, wprowadzając nową serię gotowych fototapet niemieckiej firmy Komar. Kolekcja przedstawia uwielbiane przez dzieci postaci z filmów animowanych Disneya i Marvela. Dziewczynki zachwycą się Królewną Śnieżką, Wróżkami i Kopciuszkiem, chłopcy wybiorą chętniej Spidermana, Hulka czy Captaina America. Oczywiście nie mogło też zabraknąć ulubieńców małych mężczyzn, samochodzików z filmu Cars – pojawiają się one w kilku różnych wersjach z kolejnych części bajkowej serii. A jak pogodzić rodzeństwo dzielące pokój? Świetnym rozwiązaniem będzie położenie na ścianę fototapety przedstawiającej bohaterów kochanych przez wszystkie dzieci niezależnie od płci, jak chociażby Kubuś Puchatek wraz z ferajną czy nieśmiertelna Myszka Miki. Tymczasem dla młodych poszukiwaczy przygód, którzy twierdzą, że wyrośli już z bajek, DecoMania przygotowała inną propozycję: sceny z filmu „Piraci z Karaibów”.
Fototapeta dla dzieci Disney – Auta (Cars)

Fototapeta dla dzieci Disney – Auta (Cars)

Teraz już każdy, nawet najbardziej wybredny maluch będzie mógł odnaleźć w naszej galerii swoją ukochaną postać, która odtąd będzie zerkać na niego ze ściany w dzień i w nocy, towarzysząc w zabawie, odpoczynku i codziennych czynnościach.