Ślubna pamiątka – zdjęcie na płótnie

0
125

Zdjęcie ślubne to najpiękniejsza pamiątka i wyraz najgorętszych uczuć, jaki nam pozostaje po tak pięknej ceremonii. Przez wiele lat możemy cieszyć się wspomnieniami z naszego wesela i ślubu, przeglądając zdjęcia z tych uroczystości. Często te najpiękniejsze chcemy umieścić w widocznym miejscu. Dlatego też powiększamy sobie wybrane zdjęcie i oprawiamy w ramkę, aby powiesić na ścianie lub postawić w widocznym miejscu w salonie lub sypialni. Czasami wieszamy też na ścianie kilka małych ramek ze ślubnymi fotografiami. Ważne jednak, żeby zdjęcia te dobrze wybrać. Dzięki zdjęciom umieszczonym w dobrze widocznym miejscu, będziemy często na nie spoglądać, wspominając sobie piękny dzień ślubu i to, co sobie przysięgaliśmy. Aby podkreślić wyjątkowy charakter ślubnego zdjęcia, zamiast oprawiać je w ramki, warto wykonać z niego obraz na płótnie. Fotografie ścienne stają się coraz bardziej modnym i gustownym uzupełnieniem aranżacji naszego wnętrza. Obecne technologie produkcji tapet i fototapet sprawiły, że architekci i dekoratorzy wnętrz coraz częściej wykorzystują wydruki wielkoformatowe do stałej dekoracji projektowanych pomieszczeń. Należy tutaj podkreślić, że te wydruki nie mają już nic wspólnego z kiepskiej jakości produktami lat 80-tych.
Jako pierwsi, przekonali się do nich na nowo dekoratorzy powierzchni handlowo-usługowych, a teraz można je podziwiać w modnych aranżacjach mieszkalnych. Nasycenie kolorów, dzięki nowoczesnym technologiom druku sprawia, że obraz wygląda jak żywy.
Fototapety na ścianę, obrazy ścienne i naklejki ścienne można dopasować do każdego typu pomieszczenia. Wydruki wielkoformatowe doskonale prezentują się w każdym pomieszczeniu, nawet w kuchni i w łazience. Piękna pamiątka z naszej sesji ślubnej może oryginalnie i ciekawie wpisać się w tło naszego salonu lub pokoju, a także dodać mu specyficznego uroku i klimatu. Co zatem trzeba zrobić, żeby upiększyć swoje wnętrza ?