Plan sali weselnej, czyli jak uniknąć zamieszania

0
67

Któż z nas nie był na uroczystości weselnej? Uroczystość ślubu i wesela to zdecydowanie jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu dorosłego człowieka, a parze młodej zależy na tym, by wszystko odbyło się zgodnie z planem i bez żadnych nieprzyjemnych niespodzianek. Niestety, często pojawia się problem z usadzaniem gości na sali weselnej. Każdy jest głodny i chce jak najprędzej zająć przydzielone mu miejsce. Zaproszonych osób jest zazwyczaj dosyć sporo i zdarza się, że dochodzi do zamieszania. Jednak już nie musimy się zamartwiać, że dojdzie do przelewu krwi podczas zajmowania miejsc. Rozwiązanie problemu jest bardzo proste, a jednocześnie oryginalne. Jest nim spersonalizowany plan sali weselnej, dzięki któremu szukanie miejsca przez gości nie skończy się przepychankami, wyścigami, a para młoda uniknie niepotrzebnego stresu.

Samo ustawienie stołów jest bardzo ważnym elementem i trzeba do dokładnie przemyśleć, a później zadbać o to, by usadzanie gości odbyło się szybko i sprawnie. Ważną sprawą jest to, aby znać upodobania gości, a to czasem jest trudne i może dojść do nieprzyjemnych nieporozumień. Oczywiście, można gościom pozwolić wybrać sobie miejsca, ale może to dosyć znacznie opóźnić wesele. Dzięki planowi sali – możemy z gośćmi dojść wcześniej do porozumienia i umieścić wszystko na przygotowanym w pięknej szacie graficznej planie.

Taki plan absolutnie nie musi być nudny. Projekt graficzny zawiera zdjęcia pary młodej, których wyboru dokonują zainteresowani. Tak przygotowany plan można powiesić przy wejściu do sali weselnej, bądź umieścić na sztaludze malarskiej – dzięki czemu będzie pełnić dwie funkcje – po pierwsze praktyczną – pomoże uniknąć zamieszania, a po drugie będzie stanowić ciekawą dekorację. Możliwe jest zamówienie planu w różnych wariantach kolorystycznych, w zależności od upodobań, bądź barw, w jakich utrzymane są pozostałe dekoracje na weselu.