Naklejki ścienne wielokrotnego naklejania RoomMates

0
15

Naklejki dla dzieci RoomMates – Wróżki

Od niedawna na DecoMania.pl dostępne są nowe, pomysłowe naklejki ścienne dla dzieci. Samoprzylepne aplikacje dekoracyjne RoomMates nadają się do wielokrotnego naklejania: w każdej chwili można je przenieść w inne miejsce, nie pozostawiając przy tym żadnych śladów na podłożu. Przyklejamy, odklejamy i… przyklejamy od nowa – dziecinnie proste!

Nalepki RoomMates to nie tylko pomysł na udekorowanie pokoju, ale też na pobudzenie kreatywności dziecka. Część zestawów, jak te baśniowe, kwiatowe czy geometryczne, ma charakter typowo ozdobny, zaś komplety liter i cyfr, mają w pomysłowy sposób zachęcić maluchy do nauki. Dziecko może samodzielnie układać napisy i równania na ścianie – to o wiele bardziej atrakcyjna metoda nauki pisania, czytania i liczenia od klasycznego podręcznika. Wśród wzorów naklejek pojawiają się m.in. ulubieńcy dzieci z bajek Disneya, jak Kubuś Puchatek czy niezwykle popularne Auta. Jest też pokaźna grupa aplikacji sprzyjających rozwojowi zainteresowań i poznawaniu świata, na przykład zbiory planet, zwierząt czy osiągnięć techniki.

Naklejki dla dzieci RoomMates – Kubuś Puchatek

Zestawy, w których sprzedawane są naklejki, składają się z wielu mniejszych elementów, dzięki czemu i maluch i rodzic może stworzyć swoją własną aranżację. Naklejki RoomMates można stosować zarówno do ścian, jak i do innych gładkich, suchych powierzchni (np. meble czy okna). Ceny zestawów zaczynają się już od 83,90 zł., tymczasem przy pomocy jednego takiego zestawu można udekorować nawet cały pokój, co oznacza że koszt ozdobienia metra kwadratowego ściany może wynieść zaledwie kilka złotych! Dzięki temu RoomMates stanowią świetną alternatywę dla drogich i pracochłonnych form dekoracji ścian, związanych z koniecznością remontowania całego pomieszczenia.