Kuchnia z fototapetą

0
25

Fototapeta na ścianę

Szybka metamorfoza naszej kuchni nie wymaga dużych nakładów na jej remont, inwestycje finansową. Jak szybko zmieni klimat w naszym pomieszczeniu kuchennym. A to za sprawą odpowiednich naklejek, oklein czy fototapet.

Foto tapety

Nie musisz zmieniać mebli by zmienić kuchnię… oklej stare szafki nowa okleiną lub naklejkami, a efekt zmian masz murowany. Meble z ciekawymi okleinami dodadzą innego wyrazu kuchni. Oryginalność w pełnym wydaniu. Naklejka z papryką doda energicznego wyrazu białej kuchni i podkreśli jej świeżość. Takich mebli nigdzie nie kupisz, bo to twoja własna kreacja.

Fototapety

Zamiast kafelek co…. Fototapeta to inny wymiar w naszym pomieszczeniu kuchennym. Podkreśli i odświeży nasze meble. Inaczej to wygląda z żywym ciekawym obrazem w tle. A jak smakowicie wygląda. Zawsze to żywy i radosny akcent w naszej kuchni, który odda smaku naszym codziennym rodzinnym spotkaniom przy kawie i smacznym śniadanku.

Naklejka na lodówkę

Lodówka nieco inaczej wyglądająca…zamiast białego lub stalowego urządzenia możemy nieco je ożywić dodając wesołych kolorowych akcentów, wpisujących się w nasze gusta artystyczne, a być może i kulinarne. Soczyste owoce czy aromat kawy…mniam już ślinka cieknie. A jak ciekawie to się komponuje w naszej kuchni. Stary i czasem pordzewiały poczciwy mebel lodówkowy w nowym i świeżym wydaniu.